خرید موفق من بعد از کلی تحقیق درباره ی خرید لپ تاپ

من مدتی پیش تصمیم گرفتم یک لپ تاپ جدید بخرم. چون کارهای روزمره و شغلی من نیاز به یک لپ تاپ قدرتمند و با کیفیت داشت. بعد از بررسی‌های زیاد در فروشگاه‌های مختلف، سرانجام تصمیم گرفتم از طریق فروشگاه اینترنتی ایسوس ایران یک لپ تاپ با مشخصات فنی بالا سفارش بدم.
خوشبختانه ثبت سفارش از طریق سایت ایسوس ایران به راحتی انجام شد. بعد از چند روز هم بسته سفارش من رسید. وقتی بسته رو باز کردم دیدم لپ تاپ دقیقاً همون مدلی هست که سفارش داده بودم و کاملاً سالم و بدون مشکل بود.

اما متاسفانه وقتی خواستم لپ تاپ رو راه اندازی کنم با مشکلاتی مواجه شدم. هر کاری می‌کردم نمی‌تونستم سیستم‌عامل و نرم‌افزارها رو نصب کنم. لپ تاپ گیمینگ اقتصادی خیلی ناراحت شده بودم که چرا لپ تاپ تازه خریداری شده درست کار نمی‌کنه.

ولی خوشبختانه فروشگاه اینترنتی ایسوس ایران یک پشتیبانی فوق‌العاده قوی داره. من تماس گرفتم و مشکلم رو توضیح دادم. کارشناسان پشتیبانی با حوصله و دقت زیاد به صورت تصویری و گام به گام به من کمک کردند تا بتونم مشکل رو حل کنم.

حتی وقتی من سوالات ابتدایی می‌پرسیدم هم با حوصله جواب می‌دادند. این نشون می‌ده که ایسوس ایران به مشتری‌هاش اهمیت می‌ده و سعی می‌کنه حتی اگر مشکل کوچک باشه، برای مشتری‌هاش حلش کنه.
در مجموع من تجربه خیلی خوبی از خرید لپ تاپ از فروشگاه اینترنتی ایسوس ایران داشتم. پیشنهاد می‌کنم همه دوستان هم برای خرید لپ تاپ می‌تونن به این فروشگاه مراجعه کنند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *